Namų kvapas sorvella COCONUT FUSHION

Hot

11.99  9.99 

Liko 9

Egzotiškų vaisių galia visiškai pakeis jūsų kasdienę erdvę, todėl pasijusite tarsi atostogaujate tropikuose.  Kompozicijoje  pirmiausia atsiskleidžia ananasų, tada kokoso sulčių kvapai. Šis subtilus aromatas taip pat derinamas su vanile ir muskusu, kad sukurtų atpalaiduojančią atmosferą namuose.

Liko 9

Kategorijos: ,

Aprašymas

Sorvella namų kvapų kolekcija buvo sukurta žmonėms, norintiems, kad jų diena prasidėtų ir baigtųsi su prabangiu aromatu, apgaubiančiu namų ar ofiso interjerą. Elegantiškas stiklo buteliukas papildys jūsų interjero dizainą. Namų kvapai gali būti puiki dovana, kurią itin dažnai renkasi dovanoti vietoj gėlių, nes kvapas namams apie jus primins dar mažiausiai du mėnesius, o kvepės gerokai skaniau ir intensyviau, nei gėlių puokštė. Namų kvapai kuria jaukią ir pozityvią atmosferą kambaryje, ofise ar kitoje erdvėje, kur praleidžiame daug laiko ir bendraujame su svečiais. Virtuvėje neutralizuoja maisto kvapus.

*Rinkinyje yra 120 ml difuzorius ir 5 pagaliukai,

*Kvapas skirtas patalpoms iki 40m2,

*Mažesnėms patalpoms rekomenduojame iš pradžių įdėti 1-2 pagaliukus, kad patikrintumėte kvapo intensyvumą. Kvapo intensyvumą galima reguliuoti pridedant daugiau lazdelių.